•  

    Wedstrijd van 16 maart

    Woodstock - Vk volksunie : 6-3

    Wedstrijd van 9 maart

     Vk volksunie - T'Vlietje : 3-1

    STAND :

     

       1

    VK Woodstock '661916127329  50
     2FC Oud Geel191531713246
     3FC Koninckshof191162603635
      Bondgalm-Bos191162633835
     5VK Volksunie19982484429
     6Cado19874515428
     7Belgiumspor19892474526
     8VK 't Vlietje197111455722
     9Harlemglobeshotters194123436415
      FC Gouden Leeuw194123265715
     11FC Kommersanten194132306514
     12Real V.D.Voorde193124296513
  • SFEERBEELDEN

    SFEERBEELDEN :

    100_2761

     

    100_2764

     

    100_2765

  • Oud Geel - VK Volksunie

    Na een blitsstart van volksunie , werd het al snel 0-1 door een assist van Roel , en de afwerking van Pieter !!!Toen ze kort daarna onterecht , toegegeven door eigen supporters , een strafschrop claimden . Enkele spelers van Oud Geel gingen wel erg door het lint , wat eigenlijk een uitsluiting zou moeten betekent hebben voor de thuisdoelman ! Maar de scheidsrechter was onder de indruk van al dit verbale geweld ! De rest van de wedstrijd kunnen we kort samenvatten , een technisch sterk Oud Geel kon een mak Volksunie gemakkelijk opzij zetten ! Ondanks een wereldgoal van Luc kwamen we voor de rest in alle linies een stapje tekort ! Al bij al was er geen enkele discussie nodig , over de verdiende 5-2 nederlaag !